Розвиток місцевого самоврядування принесе громаді лише благо

Розвиток місцевого самоврядування принесе громаді лише благо

В нашій країні немає традицій самоврядування взагалі, в суспільстві немає розуміння наскільки це ефективно і скільки благ може отримати громада, завдяки втіленню принципів самоврядування на територіях.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Донецький Єдиний Центр засуджує псевдореферендум ДНР
2014-05-12 14:44:00

Донецький Єдиний Центр засуджує псевдореферендум ДНР

Достовірні результати голосування громадян, яке відбулось 11 травня в Донецькій області встановити не є можливим, оскільки під час опитування було порушено багато норм українського і міжнародного законодавства. Про це заявили в Донецькій обласній організації Єдиного Центру.

На думку єдиноцентристів, громадяни, які взяли участь в опитуванні безумовно заслуговують на те, щоб бути почутими і мати своїх представників у владі. Однак встановити чи кількість цих людей становить хоча б половину жителів області не є можливим також не були дотриманими і формальні процедури.

 
У донецькому осередку партії вважають, що єдиним виходом для Донбасу є справжній загальнонаціональний референдум у законодавчому полі. До нього мають бути залучені міжнародні організації і спостерігачі. Він має відбутись під наглядом телекамер, а не озброєних людей. «Лише провівши такий референдум на Донбасі можна буде встановити справжню істину і робити подальші кроки», - вважають в обласній організації партії.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"