Розвиток місцевого самоврядування принесе громаді лише благо

Розвиток місцевого самоврядування принесе громаді лише благо

В нашій країні немає традицій самоврядування взагалі, в суспільстві немає розуміння наскільки це ефективно і скільки благ може отримати громада, завдяки втіленню принципів самоврядування на територіях.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Донецький Єдиний Центр закликає депутатів облради до зважених проукраїнських рішень
2014-04-01 11:45:00

Донецький Єдиний Центр закликає депутатів облради до зважених проукраїнських рішень

Після часткової нормалізації ситуації на Донбасі, депутати обласної ради мали б продовжувати працювати над стабілізацією життя в регіоні. Однак ми бачимо, що місцеві депутати і чиновники знову піднімають питання, які зовсім не сприяють спокою в області. Про це заявили в Донецькій обласній організації Єдиного Центру.

Донецькі депутати звернулися до Верховної Ради  терміново розглянути питання щодо прийняття Закону України "Про місцевий референдум", взявши за основу законопроект (реєстр. № 0867 від 12.12.2012), після проведення його широкого обговорення та доопрацювання.

 

Донецькі єдиноцентристи вважають, що в такий складний для Донбасу і України час обласна рада повинна більш виважено ставитися до прийняття подібних рішень. Невелика чисельність учасників проросійських мітингів вказує на те, що ці питання не є першочерговими сьогодні для жителів регіону.

 

«Закликаємо депутатів області не приймати рішень в дусі російської риторики, не підливати масла у вогонь і не розпалювати протистояння в регіоні», - наголосили в обласній організації партії.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"