Розвиток місцевого самоврядування принесе громаді лише благо

Розвиток місцевого самоврядування принесе громаді лише благо

В нашій країні немає традицій самоврядування взагалі, в суспільстві немає розуміння наскільки це ефективно і скільки благ може отримати громада, завдяки втіленню принципів самоврядування на територіях.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Донецький Єдиний Центр: Закликаємо жителів області не підтримувати сепаратиські мітинги в регіоні
2014-03-01 11:21:00

Донецький Єдиний Центр: Закликаємо жителів області не підтримувати сепаратиські мітинги в регіоні

Єдиний Центр рішуче засуджує заклики до сепаратизму у східному регіоні країни. Так прокоментували в Донецькій обласній організації партії інформацію про те, що останнім часом у східному регіоні України розповсюджувалися листівки із закликами виходити на мітинги 1 березня з гаслами «за федералізацію», «проти фашистів», «за беркут».

На думку активу обласної організації такі мітинги лише загострять вкрай складну політичну ситуацію в регіоні і навіть можуть спровокувати процес розколу держави.

 

Хочемо нагадати громадянам про те, що у Донецькій області вертикаль влади не було змінено, по суті стан справ у області залишається таким як був раніше. Обрана раніше громадянами влада залишається на місцях.

 

«Закликаємо всіх українців східного регіону не приходити на подібні акції і не підтримувати сепаратизм в регіоні. Також закликаємо місцеву владу проявити витримку і здатність домовлятися, треба пояснити людям, що жодні з їхніх прав не будуть ущемлені» - наголосили донецькі єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"