Розвиток місцевого самоврядування принесе громаді лише благо

Розвиток місцевого самоврядування принесе громаді лише благо

В нашій країні немає традицій самоврядування взагалі, в суспільстві немає розуміння наскільки це ефективно і скільки благ може отримати громада, завдяки втіленню принципів самоврядування на територіях.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Донецький Єдиний Центр: Контролери в транспорті погрожують пасажирам
2014-01-15 16:13:00

Донецький Єдиний Центр: Контролери в транспорті погрожують пасажирам

Донецький Єдиний Центр засуджує дії керівництва Донелектроавтотрансу, яке не реагує на скарги громадян щодо грубого поводження контролерів в міському транспорті. Про це заявили в обласній організації партії.Проблема взаємоповаги контролерів і пасажирів у донецькому транспорті набула гостроти ще у вересні минулого року, коли з трамваїв і тролейбусів зникли кондуктори. З того часу в інтернеті щотижня з’являється кілька відео, де контролери відверто хамлять і погрожують пасажирам. Керівництво Донелектроавтотрансу на скарги людей не реагує.
Дійшло до того, що після однієї із сутичок до лікарні, із складним переломом руки, попала жінка, яка стверджує, що на неї напав контролер. Потерпіла подала заяву до міліції.

«Хочемо нагадати керівникам Донелектроавтотрансу, що контролери не є каральним органом УМВС, а лише мають право виписати штраф або висадити пасажира без квитка на найближчій зупинці. Усі інші дії контролера підпадають під статті карного кодексу» - повідомили в обласному Єдиному Центрі.

«Вимагаємо у місцевої влади відреагувати на ситуацію і провести кадрові зміни на підприємстві Донелектроавтотранс оскільки в транспорті фізично страждають люди. Також закликаємо правоохоронні органи швидко і об’єктивно розслідувати справу нападу контролера на жінку. Таке більше не повинно повторитися» - наголосили партійці області.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"