Розвиток місцевого самоврядування принесе громаді лише благо

Розвиток місцевого самоврядування принесе громаді лише благо

В нашій країні немає традицій самоврядування взагалі, в суспільстві немає розуміння наскільки це ефективно і скільки благ може отримати громада, завдяки втіленню принципів самоврядування на територіях.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр закликає жителів Донецького регіону приєднатися до своєї команди
2009-12-11 12:57:00

Єдиний Центр закликає жителів Донецького регіону приєднатися до своєї команди

Президія Донецької обласної організації Єдиного Центру звернулася до мешканців області, в якому закликає всіх, хто небайдужий до майбутнього регіону приєднатися до команди Єдиного Центру на місцевих виборах 30 травня 2010 року.

Дорогі земляки!
 


Зараз увага народу зосереджена на виборах Президента. Адже люди сподіваються, що після них їх життя нарешті покращає.

Але ми з вами розуміємо, що це навряд чи станеться, оскільки якість нашого життя набагато сильніше залежить від влади на місцях. Тому ми пропонуємо вам вже сьогодні подумати про місцеві вибори.  30 травня 2010 року відбудуться вибори депутатів районних, міських, сільських рад і вибори сільських і міських голів.

Це шанс не лише для громади обрати нових ефективних менеджерів, але і для кожного з нас стати цими менеджерами, людьми, причетними до ухвалення рішень, людьми, від яких залежить добробут територій.

Донецька земля славиться амбітними людьми, які завдяки своїй праці і напористому характеру досягли успіху в своїй справі. Упевнений, що і ви відноситеся до їх числа!

Для того, щоб привести до влади нових людей, патріотів своєї землі і професіоналів своєї справи, була створена нова політична сила – Єдиний Центр. Партія, яка готує і виховує лідерів на місцях. Партія рівних можливостей для всіх. Партія, де рахуються з думкою кожного. Партія команди, а не однієї людини.

Єдиний Центр єдина політична сила, яка протягом останнього року бере участь у всіх дострокових місцевих виборах. Результати наших кандидатів складають від 20% до 40% голосів. Наші фахівці з виборчого права не допустять жодних фальсифікацій, ми знаємо, як забезпечити прозорість результатів голосування.

За цей рік нами створена команда професіоналів, яка знає, як перемагати на виборах. Ми отримали достатній досвід, щоб стверджувати – системна робота гарантує результат. Підготовку до виборів ми починаємо доки інші сили ще і не думають про це. Ми починаємо першими, щоб перемогти!

Тому сьогодні ми упевнено говоримо, що Єдиний Центр – єдина партія, яка на місцевих виборах в Донецької області зможе скласти серйозну конкуренцію основним політичним силам регіону.

Взнати, як ви можете почати впливати на політику вашого міста або району, як захистити свій бізнес, як отримати публічне визнання ваших заслуг перед громадою ви можете в наших окружних представництвах.

Пропонуємо вам стати частиною команди Єдиного Центру і разом з нами добиватися результату на місцевих виборах.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"