С Днем учителя!

С Днем учителя!

Дорогие педагоги! Примите искренние поздравления с вашим профессиональным праздником – Днем учителя. Сегодня именно тот день, когда выпускники вспоминают со словами благодарности своих учителей и наставников, а сегодняшние школьники произносят свои слова благодарности и почтения за ваш труд.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Партийные процессы

2009-04-13 15:34:00

Резолюція II Конференції Донецької обласної організації Єдиного Центру

Конференція Донецької обласної організації Єдиного Центру висловлює занепокоєння ситуацією, що складається в країні. Діючий український уряд демонструє сьогодні всьому світу та своєму народові неспроможність працювати в кризових умовах та небажання відмовитися від популізму, який щодалі стає більш цинічним.

Економіка країни - під загрозою дефолту, стрімко зростає безробіття. Незадоволення людей владою посилюється щодня, протестні настрої в суспільстві зростають. Всі ці процеси посилюються глибокою політичною кризою, в якій Україна перебуває останні декілька років.

Політичне рішення Верховної Ради щодо проведення виборів Голови держави не у конституційний термін – 17 січня 2010, а восени – 25 жовтня 2009 року - відтягує можливість того, що нарешті влада зверне увагу на проблеми в економіці та займеться їх вирішенням, оскільки де-факто розпочата передвиборча кампанія не залишає політикам і високим посадовцям часу на виконання своїх обов’язків.
 
Закінчення політичного протистояння можливе тільки, якщо основні політичні сили пристануть на пропозицію президента і спільно почнуть працювати над політичним і юридичним оформленням одночасних виборів президента та парламенту. Суспільство повинне отримати чітку відповідь, чи готові політики заради стабільності в країні пожертвувати своїми посадами.


В Україні врешті-решт повинне розпочатися оновлення політичної еліти. А це можливе тільки при умові проведення виборів до Верховної Ради за зміненим виборчим законодавством.

Єдиний Центр як прагматична політична сила вніс на розгляд парламенту проект Виборчого кодексу, основною ідеєю якого є наближення депутатів до народу.


Ми пропонуємо зробити виборчі списки на виборах до Верховної Ради відкритими, таким чином громадяни зможуть голосувати не тільки за політичну силу, але і за конкретного кандидата, який представлятиме партію в окрузі. Народ України нарешті отримає можливість контролювати своїх обранців. Треба заборонити іменні блоки на виборах. Це дозволить за кілька років забути про партії, у складі яких українці не знають жодного прізвища, окрім розкрученого лідера. Слід підвищити прохідний бар'єр для виборчих блоків і з парламенту зникнуть партії, які представлені лише однією людиною та існують лише на папері. Ми пропонуємо проводити вибори міських голів в два тури, що надасть можливість .

Ці зміни до виборчого законодавства дозволять українцям отримати якісно новий законодавчий орган.


Країні потрібні нові лідери та нові підходи для подолання негативних кризових явищ, а проведення позачергових парламентських виборів дозволить оновленій Верховній Раді сформувати уряд який складатиметься з професіоналів і нестиме відповідальність за стан справ в економіці та соціальній сфері країни.


Донецька обласна організація Єдиного Центру закликає політичні сили не напружувати соціальну обстановку в країні і не використовувати народ в політичній грі шляхом організації масових акцій непокори.


Єдиний Центр виступає за якнайшвидше припинення політичних баталій та брудної передвиборної боротьби заради пошуку шляхів стабілізації економіки та політичної ситуації в країні.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"